Privātuma Politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts kā Dental.lv (“Dental.lv”, “mēs”) apstrādā personas datus, kā arī norādītas datu subjektiem pieejamās tiesības.  Dental.lv kā pārzinis apstrādās saņemtos personas datus tikai šajā privātuma politikā noteiktajiem nolūkiem. Pierakstoties jaunumu saņemšanai vai piekļūstot un lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat šajā privātuma politikā izklāstītajiem noteikumiem.

Kādus datus apstrādājam un apstrādes nolūki

Ja esat mūsu mājas lapā pierakstījies jaunumu saņemšanai, ievadot savu e-pasta adresi, mēs apstrādāsim šo informāciju, lai nosūtītu jums Dental.lv jaunumus, piemēram, par mūsu jaunajām vakancēm, akcijām utt.

Datu apstrādes juridiskais pamats

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, balstoties uz jūsu piekrišanu. Tā ir informācija, kuru jūs brīvprātīgi varat mums sniegt, piemēram, ievadot jūsu e-pasta adresi jaunumu abonēšanas laukā un noklikšķinot “Pierakstīties”. Šādi jūs sniedzat savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei. Ievērojiet, ka jums ir tiesības dzēst šo informāciju un atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, sekojot norādēm mūsu e-pasta vēstulēs.

Kam personas datus varam nodot

Jūsu personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kas, cita starpā, mums var nodrošināt datu saglabāšanu serveros, saziņas un satura piegādes un pārraudzības tīklus, juridisko, IT un grāmatvedības konsultāciju pakalpojumus (kopā saukti “Trešās personas pakalpojumu sniedzēji”). Šādiem saņēmējiem jūsu dati tiek nodoti tikai tad, ja tas ir pamatoti nepieciešams un tikai minimālā apmērā. Mēs kopīgosim personas datus tikai ar tādiem Trešās personas pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir apņēmušies ievērot piemērojamajos datu aizsardzības tiesību aktos paredzētās saistības. Noteiktos gadījumos apstrādātie personas dati var tikt nosūtīti Trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības. Šādā gadījumā Dental.lv nosūtīs personas datus tikai tādiem saņēmējiem, kas nodrošina atbilstību datu apstrādes un aizsardzības prasībām un kas spēj nodrošināt pietiekamu aizsardzības līmeni vai ir snieguši atbilstošas garantijas.

Cik ilgi datus glabājam

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, kamēr neesat atsaucis savu piekrišanu jaunumu saņemšanai vai atteicies no turpmāku e-pastu saņemšanas. Jūs varat jebkurā laikā atteikties no iepriekš minētās informācijas saņemšanas, sekojot norādēm mūsu e-pasta vēstulēs vai sazinoties ar mums izmantojot turpmāk sniegto kontaktinformāciju.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi jūsu personas datiem un labot tos, veikt grozījumus, dzēst, nodot vai ierobežot jūsu personas datu izmantošanu, tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību, sazinoties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju. Ja jūs uzskatāt, ka mēs esam nelikumīgi apstrādājuši jūsu personas datus, jums ir tiesības iesniegt sūdzību, izmantojot turpmāk sniegto kontaktinformāciju, vai jūsu attiecīgajai datu aizsardzības uzraudzības iestādei.

Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu personas datiem vai šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@dental.lv vai izmantojot turpmāk sniegto kontaktinformāciju:

Dental.lv

Kam: Datu aizsardzības speciālists

Kr.Barona iela 79 Rīga,
Latvija LV-1001

Kr.Barona iela 79 Rīga,
Latvija LV-1001
Darba dienās:
08:00-20:00

Pieteikties zobārsta apmeklējumam

Aizpildiet pieteikuma veidlapu, un mūsu administrators ar Jums sazināsies, lai piedāvātu Jums ērtāko zobārsta vai higiēnista apmeklējuma dienu un laiku.

Pieteikties zobārsta apmeklējumam

Aizpildiet pieteikuma veidlapu, un mūsu administrators ar Jums sazināsies, lai piedāvātu Jums ērtāko zobārsta vai higiēnista apmeklējuma dienu un laiku.