strādājam pēc pieraksta
Kr. Barona iela 79, Rīga

Profesionāli zobārstniecības pakalpojumi visai ģimenei

  • Izmeklēšana un konsultācijas
  • Terapeitiskā ārstēšana
  • Zobu higiēna
  • Protezēšana
  • Implantoloģija (zobu implantēšana)
Pieteikties vizītei

Mūsu pakalpojumi

“Dental.LV” klīnika piedāvā plašas iespējas zobu terapijā, protezēšanā un ķirurģijā. Uzņēmumā strādā profesionāli un pieredzējuši ārsti ar visiem Latvijas Republikā nepieciešamajiem izglītību un kvalifikāciju apstiprinošiem dokumentiem.
Izmeklēšana

Izmeklēšana

Lai pieņemtu lēmumus par turpmāko zobu ārstēšanu, būtiska nozīme ir sākotnējam izmeklējumam jeb konsultācijai. Šīs vizītes laikā zobārsts noskaidro pacienta vēlmes un nolūkus, izzina viņa sūdzības u. c., kā arī veic rūpīgu mutes dobuma un zobu stāvokļa izmeklējumu.

Konsultācijas laikā var būt nepieciešams veikt rentgena uzņēmumu.

Zobārsts informē klientu par viņa zobu stāvokli, kā arī izstrādā un iesaka optimālo ārstēšanas plānu un ar to saistītās izmaksas.

Terapija

Terapeitiskā zobu ārstēšana

Terapeitiskā ārstēšana ir gan pašu zobu labošana, gan to kanālu ārstēšana. Klīnikā „Dental.LV” ārstēšanā tiek izmantotas tikai mūsdienas tehnoloģijas, metodes un materiāli

Kanālu ārstēšana notiek pilnīgā rentgena kontrolē, kas ļauj kvalitatīvi iztīrīt un sapildīt kanālus, iznīcinot infekciju izraisītājus, lai tādējādi iegūtu ilgi paliekošu rezultātu. Ir iespēja arī profilaktiski pārklāt zobu fisūras ar silantu, kas pasargā zobus no bojāšanās.

Higēna

Zobu higiēna

Zobu higiēna ir svarīga procedūra, kas kopā ar regulāru  tīrīšanu ikdienā palīdz uzturēt un saglabāt zobu veselību un skaistumu. Bez regulāras zobu higiēnas, ko mēs iesakām veikt divas reizes gadā, nav iespējama kvalitatīva zobārstniecība. Klīnikā „Dental.LV” mutes dobuma higiēnu veic vairāki sertificēti un pieredzējuši zobu higiēnisti.

Mutes dobuma higiēnas galvenais nolūks ir zobakmens un aplikuma notīrīšana, lai mazinātu mikrobiem labvēlīgu vidi, kur tie vairojoties bojā zobus. Ar higiēnas palīdzību ir iespējams arī uzlabot smaganu un žokļu kaulu veselības stāvokli. Neapšaubāmi, būtisks šīs procedūras rezultāts ir arī gaišāki un glītāki zobi.

Protezēšana

Protezēšana

Klīnika “Dental.LV” piedāvā plašas zobu protezēšanas iespējas. Mūsu nolūks ir nodrošināt estētisku ilgtermiņa risinājumu, tādēļ mēs neizmantojam tādus risinājumus kā štancētus kroņus un tiltus, kā arī plastmasas neizņemamās parciālās protēzes. Sākotnēji šie risinājumi izskatās pieņemami, taču tie drīz maina krāsu, dilst, kā arī bojā apkārtējos audus. Daļēja vai pilnīga zobu zuduma gadījumā piedāvājam cirkonija vai metālkeramikas tiltus un kroņus, kā arī parciālās (daļējas) vai totālās platītes. Zobu plates ir lētākais zobu aizvietošanas variants, kas ir pieņemams cilvēka organismam. Mūsu speciālists piedāvās Jums iespējamos risinājumus, norādot uz to ieguvumiem un riskiem. Parciālo plašu priekšrocība: zaudējot vēl kādu zobu, pacientam nav jāpārtaisa visa protēze, bet trūkstošo zobu var pielikt pie līdzšinējās plates. Ir svarīgi ņemt vērā, ka sākotnēji pierašana pie zobu plates nēsāšanas var aizņemt dažas nedēļas vai pat mēnešus, tādēļ piedāvājam arī iespēju izgatavot lokveida protēzes ar visām to modifikācijām.

Lokveida protēzes ir smalkāk veidotas, precīzākas un stipri mazākas par platēm, tādēļ pacientam ir daudz vieglāk pierast pie tām. Taču, atšķirībā no platēm, lokveida protēzes izmaksās vairāk, kā arī, cita zoba zuduma gadījumā, tām nevarēs pielikt papildus zobu, un protēze būs jāgatavo no jauna. Tas ir svarīgs iemesls, kādēļ lokveida protēzi var gatavot tikai tad, ja palikušie zobi nav bojāti, ir stabili un to skaits ir pietiekams.

Implantoloģija

Implantoloģija (zobu implantēšana)

Iespējams, vislabākais risinājums viena vai vairāku zobu iztrūkuma gadijumā ir dentālā implantācija, kas ļauj veikt protezēšanu bez blakus zobu slīpēšanas. Tā ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajiem protezēšanas veidiem, kam ir nepieciešama (veselo) blakus zobu slīpēšana. Tāpat implanti ļauj komfortabli un droši nostiprināt izņemamās protēzes, kas,  ja ir slikti nostiprinātas, var radīt lielu diskomfortu. Implants ir titāna sakausējuma skrūve ar speciālu virsmas pārklājumu, kuru „iedzīvina” žokļa kaulā zaudētā zoba vietā. Tādējādi tas aizvieto zoba sakni un kalpo par balstu zoba kronītim. Implantēšanas operācija nav sarežģītāka par zoba izraušanu un var noritēt vienā vai divos posmos. Tas ir atkarīgs no ievietojamā implanta, kā arī no daudziem blakus apstākļiem, kurus ārsts konstatēs un Jums izskaidros izmeklēšanas laikā. Katrs gadījums ir unikāls, tādēļ veids, kad un kā tiek ievietots implants, tiek plānots individuāli. Parasti sākotnēji tiek ievietots implants ar pagaidu kroni, lai uzreiz iegūtu vizuāli patīkamu skatu. Pēc laika pagaidu kronis tiek nomainīts ar pastāvīgo kroni. Kad ir nostiprināts kronītis, mutē parādās „jauns zobs”, kas estētiski un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no īstajiem zobiem.

Ķirurģija

Ķirurģija

Klīnikā ir iespējamas arī dažādas ķirurģiskas manipulācijas, kuras tiek veiktas lokālā anestēzijā – piemēram, zobu ekstrakcijas, incīzijas nelielu sastrutojumu gadījumos, kā arī perikoronīta ārstēšana u.c.

Mūsu ārsti

Dace Pinka
Dace Pinka
zobārste
Elīna Lūkina
Elīna Lūkina
Zobu higiēniste
Ģirts Klēvers
Ģirts Klēvers
zobārsts
Anastasija Bogdāne
Anastasija Bogdāne
zobārste
Ilona Andrijevska
Ilona Andrijevska
zobu higiēniste
Sanda Dūce
Sanda Dūce
zobu higiēniste
Agija Lapsa
Agija Lapsa
administratore
Marija Gusta
Marija Gusta
zobārsta asistents
Daiga Šķerberga
Daiga Šķerberga
Administratore

Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt augstāko pakalpojumu kvalitāti par mērenām un pacientiem patīkamām cenām. Mēs strādājam tikai ar modernām iekārtām, izmantojam vienīgi kvalitatīvus un praksē labi sevi apliecinājušus materiālus.

Par „Dental.LV”

Jau gandrīz 20 gadus nodrošinām kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

„Dental.LV” speciālistu komandu veido higiēnisti un zobārsti, kas specializējušies gan zobu terapeitiskā ārstēšanā, gan protezēšanā un implantoloģijā.

Zobārstniecības kabineti ir aprīkoti ar mūsdienīgām ārstēšanas un diagnostikas iekārtām, kas pilnībā atbilst Latvijas Republikas un Eiropas Savienības prasībām. Ārstēšanas procesā tiek izmantoti jaunākie materiāli un metodes.

Mēs jo īpašu uzmanību pievēršam zobu kopšanai un profilaktiskiem pasākumiem.

Par „Dental.LV”