+371 67292833; +371 22190045

Darba dienās: 08:00-20:00

Kr. Barona iela 79, Rīga

Pakalpojumi

“Dental.LV” klīnika piedāvā plašas iespējas zobu terapijā, protezēšanā un ķirurģijā. Uzņēmumā strādā profesionāli un pieredzējuši ārsti, ar visiem Latvijas Republikā nepieciešamajiem izglītību un kvalifikāciju apstiprinošiem dokumentiem.

Izmeklēšana

Pēc ierašanās klīnikā pacients tiek rūpīgi izmeklēts, ārsts izskaidro mutes dobuma stāvokli, informē par esošajām problēmām un to iespējamajām sekām, kā arī par risinājumiem tās novērst. Tad kopā ar pacientu tiek sastādīts ārstēšanas plāns un saskaņotas ārstēšanas izmaksas. Svarīgi pieminēt – izmeklēšana ir BEZMAKSAS!


Terapeitiskā ārstēšana

Pēc darbības saskaņošanas ārsts sāk ārstniecības procesu. Terapeitiskajā ārstēšanā tiek izmantoti mūsdienīgi materiāli, kas ārstēšanas rezultātā garantē gan plombes izturību, gan arī estētiski perfektu rezultātu. Gadījumā, ja pacients nevēlas šādu plombējamo materiālu, tiek piedāvāta alternatīva (Ag amalgamas plombe), kas nav perfekts estētisks risinājums, taču izturības un kalpošanas ilguma ziņā līdzvērtīgs materiāls. Kategoriski netiek lietots ķīmiski cietējošais kompozīta materiāls, kurš, lai gan pēc izskata ir „balts un nevainīgs”, taču absolūti netur slodzi un ilgi nekalpo. Kanālu ārstēšana notiek pilnīgā rentgena kontrolē, kas ļauj kvalitatīvi iztīrīt un sapildīt kanālus, iznīcinot visus infekcijas perēkļus, tādējādi iegūstot ilglaicīgu rezultātu. Ir iespēja arī profilaktiski pārklāt zobu fisūras ar silantu, kas pasargā zobus no bojāšanās.


Higiēna

Svarīga procedūra, bez kuras nav iespējama kvalitatīva zobārstniecība, ir zobu profesionāla higiēna, kas jāveic vismaz divas reizes gadā. ”Dental.LV” zobārstniecības klīnikā ir visi nepieciešamie līdzekļi pilnīgas mutes dobuma higiēnas veikšanai. 
Mutes dobuma higiēnas galvenais ieguvums ir zobakmens un aplikuma notīrīšana, kā rezultātā mikrobiem nav attiecīgās vides, kurā vairoties un bojāt Jūsu zobus. Ar higiēnas palīdzību mēs uzlabojam arī Jūsu smaganu un žokļu kaulu veselības stāvokli. Neapšaubāmi, svarīga šīs procedūras daļa ir arī tīri estētiskais ieguvums – zobi kļūst baltāki un glītāki. Higiēnu, protams, veic sertificēts zobu higiēnists.


Ķirurģija

Klīnikā ir iespējamas arī ķirurģiskas manipulācijas, kuras tiek veiktas lokālā anestēzijā – zobu ekstrakcijas, incīzijas nelielu sastrutojumu gadījumos, kā arī perikoronīta ārstēšana (Vai Jūs sapratāt kaut vienu no šiem terminiem?).


Protezēšana

Mūsu klīnikā piedāvājam arī plašas zobu protezēšanas iespējas. Uzņēmums piedāvā keramikas un metālkeramikas kroņus un tiltus, kuri ir stipri un vizuāli praktiski neatšķiras no pacienta īstajiem zobiem. Ņemot vērā to, ka šādiem kroņiem ir samērā augsta cena, tiek piedāvāta alternatīva – lietie kroņi, vai tilti, kuri vizuāli gan nav tik estētiski izskatīgi (metāliski), tomēr stipruma un kvalitātes ziņā neatpaliek no metālkeramikas, pie tam cena ir stipri lētāka. Vēlamies uzreiz brīdināt, ka izvairamies no štancētu kroņu un tiltu, kā arī plastmasas neizņemamo parciālo protēžu izgatavošanas, jo vizuāli tie sākotnēji izskatās pieņemami, taču tie ātri maina krāsu, dilst, kā arī bojā apkārtējos audus. Rezultātā – Jūsu vilšanās, kas mums nekādā gadījumā nesagādās prieku.Pie mums iespējams izgatavot izņemamas protēzes. Visu vai daļēju zobu zuduma gadījumā, varam piedāvāt attiecīgi parciālās vai totālās platītes. Zobu plates ir lētākais zobu aizvietošanas variants, kurš ir pieņemams cilvēka organismam. Parciālo plašu priekšrocība ir tā, ka zaudējot vēl kādu zobu, pacientam nav jāpārtaisa visa protēze, bet iztrūkstošo zobu var pielikt jau pie esošās plates. Problēma ar plati ir tā, ka pacientam ir grūti pie tām pierast, gan fiziski, gan psiholoģiski. Tādēļ piedāvājam arī iespēju izgatavot lokveida protēzes ar visām to modifikācijām. Lokveida protēzes ir smalkāk veidotas, precīzākas un stipri mazākas par platēm, tādēļ pacientam pierast pie tām ir daudz vieglāk. Taču atšķirībā no platēm, lokveida protēzes izmaksā stipri vairāk, kā arī cita zoba zuduma gadījumā, tai nevar zobu vairs pielikt, un protēze jāgatavo no jauna. Tas ir svarīgs iemesls, kādēļ lokveida protēzi var gatavot tikai gadījumā, ja palikušie zobi nav bojāti, un ir stabili. Lai izgatavotu lokveida protēzi, jābūt arī pietiekamam skaitam zobu, un tiem jābūt pietiekami stabiliem, lai tos varētu izmantot kā balstus.


Implantoloģija (zobu implantācija)

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti un pieejamību rod dentālā implantācija, kas ļauj veikt protezēšanu bez blakus esošo zobu preperēšanas (slīpēšanas). Tā ir liela priekšrocība salīdzinot ar tradicionāliem protezēšanas veidiem, kuru gadījumā nepieciešama blakus esošo (veselo) zobu slīpēšana. Tāpat implanti ļauj komfortabli un droši fiksēt izņemamās protēzes, kuras sliktas fiksācijas gadījumā rada lielu diskomfortu.Implants – tā ir titāna sakausējuma skrūve ar speciālu virsmas pārklājumu, kuru “iedzīvina” žokļa kaulā zaudētā zoba vietā un kura struktūra ir ļoti tuva dabīgam zobam. Tādejādi tas aizvieto zoba sakni un kalpo kā balsts zoba kronītim. Visa šī operācija nav sarežģītāka par zoba izraušanu. Implantēšanas operācija var noritēt vienā vai divos etapos. Tas atkarīgs no ievietojamā implanta, kā arī virknes apstākļu, kurus nosaka ārsts izmeklēšanas laikā.Mūsdienu tehnoloģijas ļauj ievietot implantu uzreiz pēc zoba izraušanas. No sākuma tiek izrauts zobs, kārtīgi iztīrīta brūce, kura tiek preperēta implantam, un ievietots implants ar pagaidu kroni. Pēc laika pagaidu kronis tiek nomainīts ar pastāvīgo kroni. Brīdī, kad nofiksēts kronītis, mutē parādās “jauns zobs”, kas estētiski un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no īstajiem zobiem.


Vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem

SIA “Dental.LV” zobārstniecības klīnika vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem nodrošina savu iespēju robežās. Pie klīnikas ieejas ir izvietota uzbrauktuve, nolīdzināti sliekšņi. Diemžēl, ēkas konstrukcijas dēļ, nav iespējams izmantot likumā noteikto durvju platumu un tualetes telpas nepieciešamo izmēru.

Personām ar funcionāliem traucējumiem, vēlams ierasties ar pavadoni vai iepriekš brīdināt. Dental.LV darbinieki laipni Jums palīdzēs. Tas izdarāms pa tālruņiem: 67 292 833 vai 22 190 045, e-pastā: info@dental.lv vai mūsu mājas lapā www.dental.lv. Strādājam darba dienās no 8.00 līdz 20.00.

Nepieciešamības gadījumā, pie durvīm ir zvana poga.